وصیت نامه شهید اسدفلاح فرمانده گردان حبیب ابن مظاهر لشکر 31 عاشورا(سپاه پاسدار

 

بسم الله الرحمن الرحیم تاریخ 26/9/1360


وصیت نامه یک پاسدار که براى حفظ قرآن داوطلبانه به جبهه آمد. و بنام رهبر انقلابم و نور چشم و نایب امام زمانم امام خمینى .

 

من اسد فلاحى فرزند مهدى در پیشگاه خداى بزرگ سوگند یاد مى‌کنم که در این سرزمین جهت مقابله با کفار آمدم و به پیمانى که با رهبر و خداى خودم در شب .... در آن تاریکى بعد از دعاى کمیلم بستم با بعث عراق این خائنین از خدا بى‌خبر و نوکر آمریکا و شوروى بجنگم یا در این سرزمین اسلام پیروزى و موفقیت نصیبم گردد یا به درجه رفیع شهادت برسم.
الهى همقطارانم را پیروز گردان تا بر لشگر کفار غالب گردند و چقدر شهادت در راه خدا زیباست و مانند گل رز و خوشبو و دراین سرزمین همانند جنگهاى بدر و خندق اسلام احساس مى‌کنم که در کنار پیامبرم و هر لحظه در جلو چشمانم امام زمانم را مى‌بینم چشمم در تاریکى به جمالش افتاده است اگر لیاقت داشتم که در رکابش شهید شوم و به این درجه رفیع نائل آیم و همچنین مادر گرامیم و کلیه دوستان و بستگان و پدر عزیزم را به خداى بزرگ و رهبر انقلاب مى‌سپارم.
سخنى چند با برادر عزیز و خدمت گذار .... مادرم را کنار جسدم بیاورد و بدنم را به او نشان دهد و به او بگوید که تو مادرى بودى که درس شهادت بفرزندت دادى و به او بگوید که او در نزد زهرا علیه‌السلام روسپید است چون فرزندش پسر زهرا علیه‌السلام و حسین زمان امام خمینى را یارى کرد و به مادرم تسلیت نگوئید بلکه تبریک بگوئید برادرجان تقاضا دارم که جنازه‌ام را همانند بدن مولا حسین علیه‌السلام مظلوم‌وار بردارید و برادرعزیز نوحه امام حسین برایم بخوان و درمجلس ختم بر همه بگو این مجلس ترحیم یک پاسدار است که قبل ازشهادت در صحنه کارزار امام‌زمانش را ملاقات کرد و از او خواست از جبهه سلامت به منزلش برنگردد و به مهمانى خدا برود و مى‌دانم که اکنون که این نامه را مى‌نویسم به آرزوى خود مى‌رسم برادر .... ؟ در مراسم تشییع جنازه بر همه مردم بگو که امام ما و رهبر ما باوفاست و در این جا که جبهه اسلام است همیشه کنار ما بوده و با ما بوده در این لحظات حساس از همه خداحافظى مى‌کنم و رهبرم و همسنگرانم و تمام برادران پاسدارم را به خدا مى‌سپارم.
به امید پیروزى‌انقلاب اسلامى بر همه ابر قدرتهاى جهان و درود بر رهبر کبیر انقلاب امام خمینى جاوید باد اسلام و جاوید باد ایران و جاوید باد پاسداران انقلاب خدایارتان باشد .
 
 
 
یاد و نام اش گرامی و روحش شاد
 
 کمال تشکر و قدر دانی از اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان پارس آباد مغان جهت همکاری با اینجانب داشته اند را دارم - مصلح

 

/ 0 نظر / 42 بازدید