(نگاه به عکس شهدا عبادت است)
(این وب سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور می باشد)
درباره وبلاگ
مصلح

لبیک یا رسول الله... ای پیامبر خدا… جان و خونم… پدر و مادرم… خانواده و فرزندانم… و همه‌ی اموالم… و هر چه خدا مرا از آن بهره‌مند ساخته… فدای کرامت تو… و آبرو و شرافت تو… خون‌های ما… جان‌های ما… فرزندان ما… زندگی ما… بی‌ارزش است در برابر… کرامت پیامبر خدا… آبروی پیامبر خدا… شرافت پیامبر خدا… و خدا شاهد آن‌چه می‌گوییم است… و خون‌های شهدایمان شهادت می‌دهند… و زخم‌های جانبازانمان شهادت می‌دهند… و خانه‌های ویرانمان شهادت می‌دهند… تا آخرین قطره‌ی خونمان… سکوت نخواهیم کرد… در برابر توهین به پیامبرمان… و فریادمان خروشان خواهد ماند… «لبیک یا رسول الله»...

نويسندگان

 

بسم الله الرحمن الرحیم تاریخ 26/9/1360


وصیت نامه یک پاسدار که براى حفظ قرآن داوطلبانه به جبهه آمد. و بنام رهبر انقلابم و نور چشم و نایب امام زمانم امام خمینى .

 

من اسد فلاحى فرزند مهدى در پیشگاه خداى بزرگ سوگند یاد مى‌کنم که در این سرزمین جهت مقابله با کفار آمدم و به پیمانى که با رهبر و خداى خودم در شب .... در آن تاریکى بعد از دعاى کمیلم بستم با بعث عراق این خائنین از خدا بى‌خبر و نوکر آمریکا و شوروى بجنگم یا در این سرزمین اسلام پیروزى و موفقیت نصیبم گردد یا به درجه رفیع شهادت برسم.
الهى همقطارانم را پیروز گردان تا بر لشگر کفار غالب گردند و چقدر شهادت در راه خدا زیباست و مانند گل رز و خوشبو و دراین سرزمین همانند جنگهاى بدر و خندق اسلام احساس مى‌کنم که در کنار پیامبرم و هر لحظه در جلو چشمانم امام زمانم را مى‌بینم چشمم در تاریکى به جمالش افتاده است اگر لیاقت داشتم که در رکابش شهید شوم و به این درجه رفیع نائل آیم و همچنین مادر گرامیم و کلیه دوستان و بستگان و پدر عزیزم را به خداى بزرگ و رهبر انقلاب مى‌سپارم.
سخنى چند با برادر عزیز و خدمت گذار .... مادرم را کنار جسدم بیاورد و بدنم را به او نشان دهد و به او بگوید که تو مادرى بودى که درس شهادت بفرزندت دادى و به او بگوید که او در نزد زهرا علیه‌السلام روسپید است چون فرزندش پسر زهرا علیه‌السلام و حسین زمان امام خمینى را یارى کرد و به مادرم تسلیت نگوئید بلکه تبریک بگوئید برادرجان تقاضا دارم که جنازه‌ام را همانند بدن مولا حسین علیه‌السلام مظلوم‌وار بردارید و برادرعزیز نوحه امام حسین برایم بخوان و درمجلس ختم بر همه بگو این مجلس ترحیم یک پاسدار است که قبل ازشهادت در صحنه کارزار امام‌زمانش را ملاقات کرد و از او خواست از جبهه سلامت به منزلش برنگردد و به مهمانى خدا برود و مى‌دانم که اکنون که این نامه را مى‌نویسم به آرزوى خود مى‌رسم برادر .... ؟ در مراسم تشییع جنازه بر همه مردم بگو که امام ما و رهبر ما باوفاست و در این جا که جبهه اسلام است همیشه کنار ما بوده و با ما بوده در این لحظات حساس از همه خداحافظى مى‌کنم و رهبرم و همسنگرانم و تمام برادران پاسدارم را به خدا مى‌سپارم.
به امید پیروزى‌انقلاب اسلامى بر همه ابر قدرتهاى جهان و درود بر رهبر کبیر انقلاب امام خمینى جاوید باد اسلام و جاوید باد ایران و جاوید باد پاسداران انقلاب خدایارتان باشد .
 
 
 
یاد و نام اش گرامی و روحش شاد
 
 کمال تشکر و قدر دانی از اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان پارس آباد مغان جهت همکاری با اینجانب داشته اند را دارم - مصلح

 موضوع مطلب : شهید اسدفلاح / فرمانده گردان حبیب ابن مظاهر لشکر 31 عاشورا
موضوعات
پيوندها
صفحات وبلاگ
امکانات جانبیانعکاس بناب