(نگاه به عکس شهدا عبادت است)
(این وب سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور می باشد)
درباره وبلاگ
مصلح

لبیک یا رسول الله... ای پیامبر خدا… جان و خونم… پدر و مادرم… خانواده و فرزندانم… و همه‌ی اموالم… و هر چه خدا مرا از آن بهره‌مند ساخته… فدای کرامت تو… و آبرو و شرافت تو… خون‌های ما… جان‌های ما… فرزندان ما… زندگی ما… بی‌ارزش است در برابر… کرامت پیامبر خدا… آبروی پیامبر خدا… شرافت پیامبر خدا… و خدا شاهد آن‌چه می‌گوییم است… و خون‌های شهدایمان شهادت می‌دهند… و زخم‌های جانبازانمان شهادت می‌دهند… و خانه‌های ویرانمان شهادت می‌دهند… تا آخرین قطره‌ی خونمان… سکوت نخواهیم کرد… در برابر توهین به پیامبرمان… و فریادمان خروشان خواهد ماند… «لبیک یا رسول الله»...

نويسندگان
سه‌شنبه ٦ دی ۱۳٩٠ :: ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ

با سلام امروز میخواهم یه چیزهای تو وبلاگ بزارم که توسط  یکی از دوستان نوجوان  که تازه از سفر زیارتی راهیان نور جنوب کشور برگشته برایمان ایمیل زده و این عکس ها را گذاشته و چند سطری نیز درد و دلی داشته که بدون هیچ گونه حذف و اضافه تو این پست قرار می دهم .

 « شهادت نه یک باختن ، بلکه یک انتخاب است ؛ انتخابی که در آن مجاهد با قربانی کردن خویش در آستانه معبود خویش و محراب عشق پیروز می شود . شهادت هنر مردان خداست ؛ هنری که شهدا آن را به ارث برده اند . شهادت برنده ترین سلاحی است که هیچ دشمنی را یارای مقاومت در برابر آن نیست. شهادت وسیله نیست ، هدف واصالت است. خود یک تکامل و علو است . راه میانبری است به صعود به قله معراج بشریت و یک فرهنگ عظیم است و سمبل این فرهنگ ، سید الشهداء (ع) است و سرمشق همه شهدا. »

 اگر روزی این شهدا رفتند و خود را تسلیم خدا کردند و فعل حاضر نیز ، در دوران ما اگر خدای نکرده جنگی باشد ما مشتاق تر و شیفته تر از آنها به سوی حق و شهادت پر خواهیم زد ولی یک سوال اینجا بوجود می آید که الان که جنگ نیست وظیفه ما چیست ؟ جواب این سوال را بهتر است از زبان یک شهید ( شهید دانش آموز بسیجی مرحمت بالازاده ) بگویم : « که میگوید همه ما نمیتوانیم به جبهه های حق علیه باطل برویم و بجنگیم من از همه جوانان و نوجوان می خواهم که با خوب خواندن درسهایشان و کسب عالی ترین درجه علمی ، فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی  خود را به مقام های عالی کشور برسانند و نگذارند که این پست و مقام ها به دست دشمنان این انقاب و نظام بیافتد.» آری ما با این نیت راهی سفر زیارتی جنوب کشور شده بودیم که با شهدا عهد بستیم که را ه شما را ادامه خواهیم داد. با تقدیر و تشکر فراوان از مدیریت وبلاگ که این امکان را برای ما فراهم آورده که بتوانیم حرف دل شهدا را از این وبلاگ مشاهده کنیم.   

 

 موضوع مطلب :
موضوعات
پيوندها
صفحات وبلاگ
امکانات جانبیانعکاس بناب