(نگاه به عکس شهدا عبادت است)
(این وب سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور می باشد)
درباره وبلاگ
مصلح

لبیک یا رسول الله... ای پیامبر خدا… جان و خونم… پدر و مادرم… خانواده و فرزندانم… و همه‌ی اموالم… و هر چه خدا مرا از آن بهره‌مند ساخته… فدای کرامت تو… و آبرو و شرافت تو… خون‌های ما… جان‌های ما… فرزندان ما… زندگی ما… بی‌ارزش است در برابر… کرامت پیامبر خدا… آبروی پیامبر خدا… شرافت پیامبر خدا… و خدا شاهد آن‌چه می‌گوییم است… و خون‌های شهدایمان شهادت می‌دهند… و زخم‌های جانبازانمان شهادت می‌دهند… و خانه‌های ویرانمان شهادت می‌دهند… تا آخرین قطره‌ی خونمان… سکوت نخواهیم کرد… در برابر توهین به پیامبرمان… و فریادمان خروشان خواهد ماند… «لبیک یا رسول الله»...

نويسندگان
دوشنبه ۳٠ آبان ۱۳٩٠ :: ۸:۳٢ ‎ق.ظ

امروز که از تاکسی پیاده  شده ام  روبروی بیمارستان ارس به یک تابلو عکسی برخورد کرده ام و سپس که نزدیکتر شده ام دیده ام که یکی از کتابفروشی های پارس آباد اسم مغازه خوداش را به نام شهید ابوالفضل پاشاپور نامید .

با صاحب این کتابفروشی که چند کلامی هم صبحت شده ام گفت  : دریکی از روزها که برادرم مرخصی آمده بود گفت داداش بیا یک کتابفروشی باز کنیم و من هم  موقعی که خدمت سربازی ام تمام شد می آییم در کنار هم دراین جا به کارهای فرهنگی می پردازیم  قرار بوده این کتابفروشی با نام < تراکتور > تیم محبوب خود ابوالفضل نام گذاری شود حتی قبل از شهادت ایشان در مرکز شهر در آگهی های تبلیغاتی این کتابفروشی به نام تراکتور آشنا بود.

 

شهید ابوالفضل پاشاپور در رمضان 1390 تنها یک روز مانده بود که نظام مقدس خدمت سربازی اش تمام شود در یک عملیاتی با چهار هم رزمانش در ماکو به شهادت میرسد.

 به امید روزی که نه تنها در پارس آباد بلکه در جای جای ایران زمین شاهد چنین فرهنگ سازی های باشیم.

یاد و نام اش گرامی و روح اش شاد-مصلح

 موضوع مطلب : شهید ابوالفضل پاشاپور / کتابفروشی ابوالفضل پاشاپور / عشق این شهید تیم فوتبال تراکتور / اولین کتابفروشی با نام شهید در پارس اباد مغان
موضوعات
پيوندها
صفحات وبلاگ
امکانات جانبیانعکاس بناب